Новини

Головна » Новини   

При СЗШ І-ІІІ ступенів с. Кущинці 2 червня 2014 р. розпочав працювати табір з денним перебуванням„Старт„- зі спортивним напрямком.

В  таборі  відпочиває  73 учні .Створено  4 загони:„Сонечко“- вихователь-Ременюк Світлана Адольфівна; „Апельсин“- вихователь- Маняк Наталя Адольфівна;„Форсаж“- вихователь- Семчук Олег Анатолійович; „Веселка“-вихователь- Омельчук Світлана Валентинівна.

 

  В перший день роботи табору,а це був День  Знайомств ,загони представили і захистили –речівку, пісню та емблему. Переможцями  стали загони  „Апельсин“  і „Сонечко“. Також було проведено цікаву гру„Розкажи про себе“.Діти  ставали  в коло  і по черзі  розповідали про себе,про свої  захоплення,про улюблених героїв ,що вони люблять читати,яка пісня найбільше їм подобається,яка улюблена страва та багато іншого цікавого ми дізналися про своїх вихованців

 

 

4 червня був  День  Долоньок. Діти виготовили  плакат „Долоньки Єднання“. Між загонами також було проведено змагання з тенісу,а також рухливі ігри на свіжому повітрі: „Капітан“,   „Крокодил“,  „Трикутник-Квадрат“, „Дзеркало“ та  інші. Цікаво пройшов конкурс„ Мій  малюнок на асфальті“.По завершенню було проведено вихователями бесіду„Дорога додому“(поторення правил дорожнього руху).

 

 

 

Попереду на дітей чекають веселі конкурси,ігри,розважальні заходи, змагання,екскурсії…

11 червня 2014 року учні нашого табору взяли учясть у відкритті меморіальною дошки в с.Рахнівка Петру Коваленку, який загинув від рук сепаратистів, захищаючи свою країну.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

06.06.2014 | Aдмін | Читати далі

Районний конкурс «Проліски надії 2014».

 

   19 лютого відбувся районний конкурс «Проліски надії 2014» вчительської та учнівської творчості.Конкурс дає можливість виявити обдаровану молодь, професійно зростати  і завдяки публічному виступу набувати досконалості у вокальній підготовці.Для кожного учасника це є стимул до зростання і набуття професійних вокальних навичок.

09.04.2014 | Aдмін | Читати далі

Віртуальна зустріч, присвячена 200-річчю з народження Т.Г.Шевченка «Поговоримо крізь віки…»

 


 

26 лютого учнями 10 та 11 класу була проведена віртуальна зустріч «Поговоримо крізь віки…» присвячена 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка. Учні декламували вірші, співали пісні на слова Т.Г.Шевченка, інецінізували уривки творів Шевченка, а також провели вікторину на знання творчості поета.

09.04.2014 | Aдмін | Читати далі

Поїздка в музей-садибу М.І.Пирогова

Історія створення музею

 

 
Музей був відкритий 9 вересня 1947 року у колишній садибі М.І. Пирогова Вишня, яку він придбав у спадкоємців доктора медицини А.А. Гриколевського на торгах у Києві 1859 року, працюючи на посаді попечителя Київського учбового округу.
 
 
Об’єктами музейного комплексу є півтораповерховий будинок і аптека, які споруджені М.І. Пироговим у 1866 році, та церква-некрополь, будівництво якої завершено у 1885 році. З 1882 року тут покоїться набальзамоване тіло М.І. Пирогова.
 
 
М.І. Пирогов за порівняно короткий час упорядкував занедбане господарство. Однак його основним заняттям була лікарська справа. У садибі Вишня М.І. Пирогов відкрив лікарню, де робив складні на той час хірургічні операції, які мали гарні результати.
 
 
Звідси М.І. Пирогов тричі виїздив. В 1862-1866 рр. він керував підготовкою молодих вчених у професорському інституті в Німеччині. 1870 рокуМ.І. Пирогов. як представник Товариства Червоного Хреста. виїздив на франко-прусську війну, а 1877 року – на російсько-турецьку.
 
 
Помер М.І. Пирогов 23 листопада (5 грудня н.с.) 1881 року. Набальзамоване петербурзьким лікарем Д.І. Виводцевим тіло М.І. Пирогова 24 січня 1882 рокубуло перенесено до родинної усипальниці, над якою 1885 року за проектом академіка В.І. Сичугова була побудувана церква і освячена на честь св. Миколи Чудотворця.
Практично цим було покладено початок Пироговському музею у Вишні. 

 

 

 

 

Експозиція музею

 

 

 
 
Експозиція музею займає площу понад 1,2 тис. м2, де розміщено 1,5 тис. експонатів. Кожен експонат, представлений тут, свідчить не тільки про життя і діяльність Миколи Івановича, але і відображає той історичний час, в якому жив великий вчений.
Відвідувачі музею мають унікальну можливість ознайомитися з медичними інструментами, що використовувалися в практиці тодішніх лікарів, переглянути старовинні друкарські видання, відчути дух і атмосферу минулої епохи. Сьогодні в музеї представлені всі відомі праці Пирогова, а також його рукописи, особисті речі, література про нього. Збір наукової і епістолярної спадщини М. І. Пирогова відбувався в 20 архівах, багатьох книгосховищах та приватних колекціях України і зарубіжжя. Експозиція музею постійно поповнюється новими матеріалами і документами.

 

 

 

 

11.03.2014 | Aдмін | Читати далі

Веб-сайт школ

Відкрився веб-сайт нашої школи, на даний час сайт наповнюється інформацією і вже зовсім скоро Ви зможете знайти на ньому усю необхідну інформацію що стосується нашого закладу.

26.02.2013 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 «13»
Всього новин: 77