Новини

Головна » Новини   

Відкритий урок.

16 листопада 2017 року в школі проведено відкритий урок з української мови в 2 класі. Вчителька Шпак Наталія Іванівна вдало підібрала тип уроку. Учні "відвідали" ярмарок. Цікава презентація допомогла вивчити іменник як частину мови. Розв'язувались завдання проблемного, пізнавального, тренувального характеру. поетична хвилинка - підвищує рівень зацікавленості учнів. Добре враховувались можливості кожної дитини.

20.11.2017 | Aдмін | Читати далі

Екскурсія до м. Вінниці.

15.11.2017 р. учні 5-9 класів здійснили екскурсійну поїздку до м. Вінниці, де відвідали:

Музей Повітряних Сил України, де учні ознайомилися із зразками озброєння та техніки повітряних та протиповітряної оборони.

Вінницький краєзнавчий музей на базі якого ознайомилися із: 

Виставкою скульптур Олексія Леонова. 

19.11.2017 | Aдмін | Читати далі

День української писемності!

Синів і дочок багатьох народів 
я зустрічав, які перетинали 
гірські й морські кордони і на подив 
багато бачили, багато знали. 

Я їх питав із щирою душею: 
— Яку ви любите найбільше мову? — 
І всі відповідали: — Ту, що нею 
співала рідна мати колискову.

9 листопада в нашій школі відзначали День української писемності. Учні завітали до шкільної бібліотеки на бібліотечну годину "Слово про слово", переглянули тематичну виставку " Скарби моєї мови". Ще було проведено конкурс декламаторів "Мово моя солов'їна", вікторина "Найкраший знавець"(5-9 класи), виховні години та радіодиктант.

12.11.2017 | Aдмін | Читати далі

"Скільки мов ти знаєш - Скільки раз ти людина."

"Скільки мов ти знаєш - Скільки раз ти людина." 

Так, орієнтує дітей вчителька англійської мови 1-4 кл. вищої класифікаційної категорії Семчук Світлана Петрівна. 8 листопада на відкритому уроці в 2 класі Світлана Петрівна формувала навички читання, навчала монологічного і діалогічногомовлення, виховувала позитивне мовлення, виховувала позитивне ставлення до занять спортом, адже тема уроку англійської мови була "Заняття спортом".

11.11.2017 | Aдмін | Читати далі

«Міс Осінь 2017»

В останній день перед канікулами в нас традиційно пройшов конкурс серед дівчат. Учасниці змагалися за звання «МісОсінь 2017»  

Для дівчат – це можливість показати себе і свою красу, розкрити талант. У цьому році дівчат оцінювали за трьома критеріями: дефіле, візитка та талант.

    

  На візитку кожна дівчина підготувала розповідь про себе та свої захоплення. Талант у кожної дівчини був особливий і усі виступили неперевершено.      

01.11.2017 | Aдмін | Читати далі

Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя.

 

В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек «Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя» в нашій школі було проведено багато різних заходів: екскурсій першокласників до шкільної бібліотеки, книжкові виставки «За здоровий спосіб життя» та «Олімпійська слава», перегляд підбірки презентацій. Позакласний захід «Ми за здоров’я».

30.10.2017 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: «1» 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Всього новин: 77