Новини

Головна » Новини   

День українського козацтва.

12.10.16 в школі відбувся захід "Козацькими стежками", присвячений Дню українського козацтва. У заході взяли участь учні5 – 11 класів. Проводилися естафети та силові змагання, а також конкурс на кращу козацьку страву. Учні показали свою спритність, силу та знання історії і традицій українського козацтва. За змаганнями юних козаків залюбки спостерігали учні школи та вчителі. В кінці свята учасники побажали один одному доброго здоров’я, гарного настрою, перемог  у навчанні та спорті!        

 

15.10.2016 | Aдмін | Читати далі

27 ВЕРЕСНЯ 2016 РОКУ

27 вересня 2016 року учні 8 класу  разом з класним керівником Семчук Л.А. привітали ветерана Другої світової війни Чорного Корнія Григоровича  з Днем народження. Ювіляр охоче розповідав про свій життєвий шлях, про те, як воював під час  війни, поділився спогадами про прожиті роки, які були щедрими і на щасливі, й тривожні миті, але завжди були осяяні святою вірою в Господа та в щасливе майбуття неньки-України. Дякуючи за увагу та вітання, Корній Григорович побажав гостям усіляких гараздів, мирного неба над Батьківщиною. А вони, в свою чергу, зичили ювіляру відзначати у широкому колі рідних і друзів ще й своє 100-річчя.

03.10.2016 | Aдмін | Читати далі

Шкільний ярмарок

Осінь в самому розпалі, а значить прийшов час для шкільного ярмарку. Школярі приготували товари на продаж, вчителі та батьки допомагали в організації та проведенні свята. Була розважальна програма: співали пісні та танцювали, смакували ухою. Ярмарок відвідали жителі села. Вони із великим задоволенням купували вироблені учнями товари. Виручені кошти зібрали  на потреби  учням молодших класів.        

             

26.09.2016 | Aдмін | Читати далі

Свято квітів та врожаю

14 вересня 2016  року у школі відбулось традиційне свято квітів та врожаю. У виставці  – конкурсі  взяли участь учні 1 – 11 класів. Вони презентували вироби, виготовлені не лише з квітів, а й природного матеріалу. Неймовірною різнобарвною красою милувалися учні, батьки і вчителі. Усі з цікавістю роздивлялися, коментували композиції, а потім фотографувалися на згадку.

19.09.2016 | Aдмін | Читати далі

Свято 1 дзвоника в школі

На шкільному майданчику, як ніколи було багато гостей, батьків, учнів. І не дивно, адже свято 1 вересня - це не звичайний день, наповнений дитячими усмішками, різнобарвними квітами і веселою піснею шкільного дзвоника. На свято був запрошений :  сільськийголова Швець Володимир  Петрович.  В адресу учнів та вчителів було сказано багато добрих слів, були вручені подарунки першокласникам.

  З привітанням та побажаннями виступили:  директор школи Поворознюк Володимир Іванович ,  сільський голова Швець В.П ,  перша вчителька Шпак Н.І.  та батьки Пугач О.А., та Кацан З.В. Зі словами вдячності звернулися до вчителів й одинадцяти класники. Веселі вірші першокласників викликали посмішки радості у гостей та батьків.  З посмішкою на обличчях учні повернулися в рідну школу після літніх канікул, щоб здобувати  нові знання! Прозвучав перший шкільний дзвінок для наших учнів,  який сповістив про відкриття нової, не легкої, але цікавої дороги до знань, до нових звершень!

07.09.2016 | Aдмін | Читати далі

"Початкова школо, прощавай!"

26 травня в 4 класі було проведено випускний ранок "Початкова школо, прощавай!". Діти прощались із своєю першою вчителькою Шпак Наталією Іванівною та знайомились з новим класним керівником Колісніченко Вірою Іванівною. Присутніми були батьки, вчителі та учні старших класів. 

  

  

Випускники танцювали, співали, розповідали вірші.

14.06.2016 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 «6» 7 8 9 10 11 12 13
Всього новин: 77