Новини

Головна » Новини   

«Ми - за мир»

20 березня 2015 року учнівський і педагогічний колективи стали учасниками акції «Ми - за мир», під час якої на єдиному уроці Миру всі залучилися до флеш-мобу "Хай завжди буде сонце". Наші школярі  висловили свої мрії жити в мирній країні. Кожний голуб  -  це прояв доброти та милосердя. Учні, педагоги об'єдналися в думці, що тільки в єдності, в дотриманні єдиної ідеології, моралі, законів духовності - НАША, СИЛА, МІЦЬ, НЕПОБОРНІСТЬ І МИРНИЙ СПОКІЙ.

 

 

 

26.03.2015 | Aдмін | Читати далі

18 березня 2015 року відбувся районний семінар керівників шкіл та позашкільних закладів.

Науково - теоретичний блок семінару був представлений доповіддю  та презентацією директора  СЗШ с.Кущинці  Володимира Івановича Поворознюка, виступами керівника шкільного методичного об’єднання учителів початкових класів Людмили Адольфівни Швець та учительки біології Олесі Миколаївни Гевеленко, коментар до виставки методичних розробок педагогів школи здійснила заступник директора з навчально-виховної роботи Наталія Григорівна Казандаєва.

      У тому, як педагоги Кущинецької СЗШ проводять роботу по впровадженню проектних технологій в навчальній роботі, учасники семінару змогли пересвідчитися відвідавши творчі майстерні учителів: Низкогуз Н.П.(майстер-клас «Моє рідне село»), Семчук Л.А.(майстер-клас «Поетичне бачення світу»), Маслій Ю.В.(майстер-клас «Лялька Кубишка-Травниця»), Колісніченко В.І. (майстер-клас «Лірика Лесі Українки»). 

 

26.03.2015 | Aдмін | Читати далі

Вітаємо з ювілеєм!!!

У праці роки пролетіли,
Неначе
ластівки в блакить,
Хай серце
твоє молодіє,
Душа хай піснею
бринить.
Бажаєм
житии довгі роки,
Не знати горя й біди,
Бажаєм
щастя і здоров’я
Сьогодні, завтра і завжди
.

Яке ж серце потрібно мати вчителеві, щоб рік у рік щоденно віддавати його учням, і якою має бути любов, до дітей у його добрій, терпеливій нестаріючій душі.

 

 02.02.2015року учні та вчителі школи – привітали з 70 – річчям поважну людину, найкращого вчителя, ветерана педагогічної праці Крутенюка Анатолія Семеновича, який працює в нашій школі 50 років. Такий ювілей ми вперше відзначали в історії  Кущинецької школи.

 

 

08.02.2015 | Aдмін | Читати далі

У праці роки пролетіли, Неначе ластівки в блакить, Хай серце твоє молодіє, Душа хай піснею бринить. Бажаєм житии довгі роки, Не знати горя й біди, Бажаєм щастя і здоров’я Сьогодні, завтра і завжди.

Короткий текст новини

08.02.2015 | Aдмін | Читати далі

22 січня вся Україна відзначає День Соборності України.

В нашій школі це свято відзначається щорічно, але особливо урочисто воно пройшло сьогодні, бо саме в такі непрості часи єднання і любов до неньки - України особливо потрібні.  На перерві пройшла святкова лінійка, під час якої учні почули історію свята,всі разом заспівали Гімн України. Свято в школі тривало цілий день. 

Учні 9 класу оформили стінгазету : «22 січня - День Соборності України» Відбувся конкурс малюнків на тему : «Любіть Україну, як сонце любіть». Конкурси юних декламаторів віршів про Україну. (1-4 класи).

 

Книжково-тематична виставка ,перегляди літератури: «Велика наша Україна , єдина будь соборна будь» проведено класні години на тему«Однині воєдино зливаються частини єдиної України» Як символ єднання всієї України, всі учні і працівники школи вишикувались разом і взялися за руки, утворивши «живий ланцюг». 

08.02.2015 | Aдмін | Читати далі

Тиждень інформатики «У вирі інформаційних технологій»

З 19. 01. 2015 по 23. 01.2015 у школі тиждень інформатики. 

Девіз: «Хто володіє інформацією, той володіє світом!»

Учні з 5 по 11 клас активно брали участи, і виконували усі звдання.

08.02.2015 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 «11» 12 13
Всього новин: 77