Новини

Головна » Новини   

«Парад вишиванок».

Сьогодні українська вишиванка – це гарно, актуально і цікаво!   Дуже гарно і стильно в такому одязі виглядають діти. 19 травня у нашій школі відбулося свято «Парад вишиванок». Свято незвичайне.  Всі вчителі та учні школи були одягнені у вишиванки, які з гордістю продемонстрували, йдучи вулицею від школи до будинку культури. Учні школи присвятили вишиванкам пісні та вірші.

       

30.05.2016 | Aдмін | Читати далі

Тиждень цивільного захисту.

19.05.2016 | Aдмін | Читати далі

Війна – страшне слово, яке, на жаль, стало реалією сьогодення.

Війна – страшне слово, яке, на жаль, стало реалією сьогодення. Воїни-захисники мужньо боронять Україну, захищають своїх дітей, борються за світле майбутнє так, як і 7 рік тому її захищали герої-ветерани Другої світової війни. 8–9 травня в Україні і в усьому світі відзначають День пам'яті та примирення, 71оковини Перемоги над нацизмом у Європі та перемоги у Другій світовій війні. Саме в ці дні в школі пройшли заходи, присвячені цим знаменним датам. Протягом 5-8 травня пройшли тематичні виховні години, уроки мужності, години пам'яті, зустрічі з ветеранами війни, які ділилися із школярами спогадами про війну. Також  для учнів було організовано тематичні виставки, перегляд історичних та документальних фільмів, присвячених Дню Перемоги. На передодні 8 травня відбулася акція «Мак пам’яті». Учні активно долучилися до акції – власноруч виготовили маки як символ пам’яті про тих, хто загинув під час Другої світової війни та віддав своє життя на сході України у боротьбі проти російської агресії, і які у День пам’яті та примирення одягли їх у знак скорботи. 

12.05.2016 | Aдмін | Читати далі

Лінійка–реквієм «Герої на вмирають»,

А Сотню вже зустріли небеса

 Летіли легко, хоч Майдан ридав.

Небесна Сотня в вирій полетіла…

19 лютого 2016 року в школі  вшанували Героїв Небесної Сотні,  вшанування патріотизму та мужності громадян,  які у листопаді 2013 - лютому 2014 років  стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів держави та її європейського вибору.

19.02.2016 | Aдмін | Читати далі

Урок – конкурс «Господарочка»

  5 лютого в школі був проведений урок – конкурс «Господарочка» присвячений тижню трудового навчання. У конкурсі брали участь учні 8 класу та 9 класу. Під час конкурсів учні із задоволенням давали відповіді на запитання та активно брали участь в конкурсах.  

09.02.2016 | Aдмін | Читати далі

Новорічна казка

       І дорослі, і діти завжди з нетерпінням чекають Нового року з ялинкою, з Дідом Морозом та Снігуркою. Ну звичайно не обійдеться без солодких по – дарунків від Діда Мороза. Учні початкових класів теж з нетерпінням чекали  цього свята. Та не просто чекали, а готували новорічні костюми, вчили вірші, пісні. І ось 25 грудня проведено ранок «Новорічна казка». Учні якнайкраще старалися зіграти свою роль, щоб не обминув їх Дід Мороз із гостинцем.

09.02.2016 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 «7» 8 9 10 11 12 13
Всього новин: 77