Новини

Головна » Новини   

Свято Останнього Дзвоника 29.05 2015 року

Весело всміхається травень,

Бо скінчилась навчальна пора,

І зібрались на дзвоник останній

Вся весела шкільна дітвора.

Останній дзвінок сповістив всіх учнів про закінчення ще одного навчального року. У цей день на шкільному подвір’ї  з запашними букетами квітів у руках зібралися учні. Поручі з ними їх найрідніші батьки, дідусі, бабусі.
Урочисту лінійку відкрив директор школи. Він привітав присутніх зі святом, наголосив що школа протягом навчального року досягла значних здобутків. Учні закладу продемонстрували ґрунтовні знання на предметних олімпіадах, високі фізичні та творчі здібності у спортивних змаганнях, різноманітних конкурсах.
Побажав коллективу школи не зупинятися на досягнутому, йти вперед до щекращих результатів. Подякував учителям та батькам за те, що вони прикладають максимум зусиль для розкриття здібностей і талантів школярів. Кращих вчителів та учнів нагородив  грамотами.

05.06.2015 | Aдмін | Читати далі

«Букварикове свято»

26 травня 2015р.  в актовому залі відлунало свято першого шкільного друга найменших школяриків – Свято Букваря. Всі учні успішно оволоділи навичками читання та письма. Про це і звітували на святі. Разом з казковими героями (учнями 5 класу) діти гралися, співали, танцювали, вітаючи головного героя – Букварика.  

  Приємним сюрпризом були  виступи юних артистів. Багато теплих слів пролунало і  на адресу перших вчителів, батьків. Для них звучали  найкращі вірші та пісні. За перші успіхи в навчанні наймолодші школярі отримали грамоти, а батьки подяки за виховання своїх дітей.  Це свято залишило в серцях дітей незабутнє враження.

03.06.2015 | Aдмін | Читати далі

«1939–1945. Пам'ятаємо! Перемагаємо!»

День Перемоги – світле, радісне свято, але з присмаком солоних сліз та гіркотою втрат. Не випадково це свято припадає саме на весну, коли земля прокидається від важкого сну після зимових заметілей та випростовується із льодового полону, коли буйним цвітом розквітають тюльпани, голова паморочиться від настоянного бузкового аромату. В школі відбулися заходи, присвячені Дню пам’яті та примирення,  Дню Перемоги над нацизмом у Європі під гаслом «1939–1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!». 

 

Учні школи виготовили червоні маки, як офіційний символ  пам’яті про тих, хто загинув під час Другої світової війни та віддав своє життя на сході України у боротьбі проти російської агресії, символ  відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги. 9 травня 1945 року – ця дата закарбується у серцях народу на віки. Адже саме цього теплого травневого дня над чистим небом запалали салюти перемоги. Із року в рік народ відзначає свято День  Перемоги з трепетом у серці та сльозами на очах. Нащадки свято бережуть пам’ять про подвиг свого народу. Для школярів Кущинецької школи цей день завжди особливий.  8 травня була проведена урочиста лінійка "1939 -1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!"   на честь відзначення 70  річниці Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні, виконали Державний Гімн  України ,вшанували пам'ять загиблих воїнів Другої світової війни, учасників АТО хвилиною мовчання.  

 

17.05.2015 | Aдмін | Читати далі

"Тиждень благоустрою"

З 20 квітня  2015 року в нашій школі відбувся "Тиждень благоустрою". 

         

28.04.2015 | Aдмін | Читати далі

Чемпіонат зі спортивного орієнтування

3 квітня 2015 року  відбувся чемпіонат  Гайсинського  району  зі спортивного орієнтування. 

06.04.2015 | Aдмін | Читати далі

«Смійтеся на здоров'я».

   1 квітня 2015 р.  учнями  5 та 6 класу була проведена гумористична програма «Смійтеся на здоровя». В програмі були : веселі конкурси,  танці, пісні. За участь в конкурсах учасники отримали призи.

 

01.04.2015 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 «10» 11 12 13
Всього новин: 77