Новини

Головна » Новини   

Тиждень трудового навчання.

Відповідно до плану роботи школи на 2016-2017 навчальний рік у період з 05 грудня по 09 грудня 2016 року вчителями Крутенюк А.С. та Маслій Ю.В. в школі був проведений Тиждень трудового навчання, в рамках якого відбулися такі заходи:

·        Гра «Нумо Дівчата»

·        Розв’язування кросвордів та ребусів

·        Акція «Виготов новорічну іграшку власними руками.

15.12.2016 | Aдмін | Читати далі

Семінар шкільних бібліотекарів.

02,12,2016 року на базі СЗШ І-ІІІ ступенів с. Кущинці пройшов семінар шкільних бібліотекарів Гайсинського району. В рамках семінару: представлення школи директором Поворознюком В.І., змістовна візитівка-вітання (учасники - учні 5 - 8 класів), презентація роботи шкільної бібліотеки с. Кущинці бібліотекарем Лантух В.Є., літературно-музична композиція "У грудні що не день - то празник", знайомство із бібліотекою СЗШ І-ІІІ ступенів с. Кущинці.

02.12.2016 | Aдмін | Читати далі

Акція «Оберіг для воїна».

Щоб підтримати дух наших воїнів, дати їм відчути, що вони не одні, що ми з ними - наша школа підтримала Акцію "Оберіг для воїна". Під керівництвом вчителя Маслій Ю.В. учні нашої школи із задоволенням взяли участь в акції та виготовили власними руками обереги для наших захисників.

30.11.2016 | Aдмін | Читати далі

«Міс Осінь 2016»

13 листопада  в  школі традиційно відбулося осіннє свято - "Міс осінь - 2016".    Українські дівчата завжди славились ліричністю душі, чарівністю голосу, вмінням говорити, співати, своєю щедрістю. І наші дівчата - конкурсантки всіх присутніх в цьому переконали. Вони розповідали вірші та співали пісні про осінь, складали осінні композиції  , а ще демонстрували моделі осіннього одягу, виготовлені із підручних матеріалів. «Міс Осінь» - це свято творчості, винахідливості, креативності, вміння поводитися перед аудиторією, вміння висловити власну думку. Всі конкурсантки були найкращими:  елегантна зачіска, вишукана сукня, струнка постава та білосніжна усмішка прикрашала кожну з них. Всі дівчата були гідні перемоги, але ,  переможницею могла бути тільки одна.  Звання «Міс Осінь - 2016» отримала  учениця 11 класу - Загородня Наталія. Глядачі були вражені талантами та оригінальністю учасниць, отримали яскраві, позитивні емоції.

21.11.2016 | Aдмін | Читати далі

«МИ ПАМ’ЯТАЄМ І ВАМ ЗАБУТИ НЕ ДАМО…»

 28 жовтня 2016 року в   школі   проведено заходи  з відзначення Дня визволенняУкраїни від фашистських загарбників. Відбулися години класних керівників героїко патріотичного змісту. Уроки мужності «МИ ПАМ’ЯТАЄМ І ВАМ ЗАБУТИ НЕ ДАМО…» . Виставка матеріалів  в шкільній біліотеці  «Шана за подвиг, вдячність за мир». Тематична лінійка      «28 жовтня - День визволення України від фашистських загарбників». Покладання квітів до пам'ятника загиблих воїнів.  Конкурс малюнків «МИ ХОЧЕМО МИРУ»

 

З Днем визволення України!

28.10.2016 | Aдмін | Читати далі

Конкурс малюнків "Осінь-чарівниця"

Ось і настала осінь. Пора, яку ще називають золотою.  Довкола усе змінюється. Осінь, мов художниця, розмалювала дерева в жовто-червоний колір і дарує нам натхнення творити. Осіння краса не довговічна і потрібно спішити любуватися нею,тому учні залишили її у своїх малюнках.

26.10.2016 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 «5» 6 7 8 9 10 11 12 13
Всього новин: 77