Новини
Головна »
Новини
День української писемності!
Синів і дочок багатьох народів
я зустрічав, які перетинали
гірські й морські кордони і на подив
багато бачили, багато знали.
Я їх питав із щирою душею:
— Яку ви любите найбільше мову? —
І всі відповідали: — Ту, що нею
співала рідна мати колискову.
9 листопада в нашій школі відзначали День української писемності. Учні завітали до шкільної бібліотеки на бібліотечну годину "Слово про слово", переглянули тематичну виставку " Скарби моєї мови". Ще було проведено конкурс декламаторів "Мово моя солов'їна", вікторина "Найкраший знавець"(5-9 класи), виховні години та радіодиктант.![](../../../../../../media/image-0-02-05-09025b4970b4f9d9ad10441cf34d91e280753113e1bd1f22c0e07c43074eeba6-V.jpg)
![](../../../../../../media/image-0-02-05-3d8b6417738740cd6796540d463a989df56c074a4e7a4e00e8aa2a77ba58251f-V.jpg)
![](../../../../../../media/image-0-02-05-8cb8d3dcc787f4d9c168b93d09a6077084746ff431a0dc39730d9838c210a90c-V.jpg)
12.11.2017 | Aдмін