Новини

Головна » Новини   

Відкритий урок.

Відповідно до графіку проведення відкритих уроків на І семестр 2017-2018 н.р. розпочали презентації своїх робіт досвідчені вчителі школи.

Так 24.10.2017р. урок української мови в 4 класі за темою «Іменник» провела «старший учитель» Петренко Надія Анатоліївна.Присутні на уроці заст. дир.  з НВР Казандаєва Н.Г. та голова шкільного МО вчителів гуманітарного циклу Семчук Л.А. побачили урок – подорож на тему «Іменник». Учні здійснили мандрівку, під час якої показали себе знавцями рідної вави і історії нашого краю. За свої вірні відповіді учні отримували квітку та прикрашали ними рушник. Адже рушник – це наш давній символ та оберіг. Хата без рушників, що родина без дітей, казали в народі.

Протягом уроку учні «вишивали» рушник, застосовуючи: опорно-логічну схему, словникову роботу, індивідуальну роботу, роботу в групах, метод Прес, стратегію «Кубування».

 

Творчість вчителя урізноманітнення форм роботи, сучасні технології, допомогли доцільно розподілити і використати час, активізувати роботу кожної дитини на всіх уроках.26.10.2017 | Aдмін

Вернутись назад